otisky prstů color akvarel Plátno otisky prstů strom Wedding Tree svatba Personalizováno motiv 3 mit Staffelei B01B4PIUG0

Model: B01B4PIUG0
Dostupnost: Skladem
Cena: Kč587,55 Kč547,94
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

  • Pokud údaje nejsou během 3 dnů u nás, bude plátno bez personalizace Verschickt.
  • Následující údaje jsou zapotřebí po nákupu, aby váš výrobek mohl vyráběny: jména páru a datum svatby. Prosím pošlete Vaše údaje prostřednictvím : Kontaktovat prodejce nebo přímo na amazon @ hk24. info pokud údaje nejsou včas u nás, bude plátno bez personalizace Verschickt.
  • Součástí dodávky jsou 3D prvky, tyto jsou opatřeny Minikleb body a mohou být umístěny zcela lehce na plátně. Speciální přání týkající se barvy mohou dodrženy, také vlastní blahopřání nebo nápisy jsou možné. Získáte kvalitní Premium uměleckém plátně včetně klínový rám 40 x 50 cm s vaším potiskem motiv Plus razítko polštář (podle skladových zásob vhodné pro motiv), obrázek jen příklad mohou být jiné barvy geliefert werden.
  • Plátno 380 g/m2 – 3 Násobná bílá úprava. Klínový rám 17 x 35 mm tloušťka lišta – včetně 4 klínů. Razítko polštáře: cca 3,0 x 3,0 cm, barvy nejsou jedovaté a vypratelný, kvalitní zpracování, nevhodné pro děti do 3 let, návod s tipy je součástí dodávky.
  • Otisky prstů plátno je zcela nový druh návštěvní kniha z Americe. Plátno se otisk prstu strom je společenství projekt. Pro hosty zvěčníte se s vaším otisky prstů na plátně. Navíc můžete použít přiložené razítko polštář nebo také kolík. Po a po rozkvete holé stromeček k Wunschschoenen strom. Otisky prstů – strom je skvělý dárek.
  • otisky prstů color akvarel Plátno otisky prstů strom Wedding Tree svatba Personalizováno motiv 3 mit Staffelei B01B4PIUG0