Messenger bag školní brašna studentská taška taška přes rameno Taška přes rameno nákupní taška pružiny s motýl Purple B00NAYW3Q2

Model: B00NAYW3Q2
Dostupnost: Skladem
Cena: Kč593,13 Kč553,82
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

  • Messenger Bag – ideální taška pro na cestách v každodenním životě nebo volný čas. Navzdory své velikosti neomezuje taška přes rameno v oblasti svobodu pohybu. Ideální jsou poslat tašky i pro nakupování nebo pro sport.
  • Pouzdro se vyznačuje organizér-přihrádka se zipem pod patka a mnoha malými přihrádkami, jakož i objem cca 11 litrů. Knihy, pořadač, penál a jiné Schulsachen passen bez problémů. Velikost: 41 cm x 31 cm x 12 cm. Materiál: Polyester.
  • Následující údaje jsou nezbytné, aby váš výrobek mohl vyráběny: jméno na přání. Prosím pošlete Vaše údaje prostřednictvím : Kontaktovat prodejce nebo přímo na amazon @ hk24. info vyrábíme výrobky podle požadavku zákazníka, proto je jejich záměna vyloučena.
  • Messenger Bags mají velmi plochý korpus, ale mnohem Reinpasst. Díky své velmi plochý tvar může tato při jak na straně i vpředu umístit nebo vzadu.
  • Messenger bag školní brašna studentská taška taška přes rameno Taška přes rameno nákupní taška pružiny s motýl Purple B00NAYW3Q2