informace o doručení

Před odesláním zkontrolujeme, zda zboží není vybíravé, a u všech dodávaných produktů poskytneme sledovací číslo. V našem obchodě je vaše spokojenost naší nejvyšší prioritou pro dlouhodobý obchodní vztah mezi námi. Pro zákazníky, kteří nejsou spokojeni se svými produkty, nabízíme zásady vrácení. Existuje několik pokynů, které je třeba dodržet, aby návrat / výměna proběhla bez problémů.

1. Před vrácením nám nejprve pošlete e-mail s adresou pro zpáteční cestu a také s autorizací pro vrácení, bez které nebudou vrácení přijata. Nejprve si prosím přečtěte následující zásady:

Odpověď: Pošlete nám e-mail s žádostí o vrácení peněz nebo výměnu do 3 dnů od příjezdu, uveďte důvod vrácení a současně pořiďte obrázek pro naši referenci.

B. Po obdržení zásilky prosím pečlivě zkontrolujte objednanou položku. Pokud jste obdrželi nekvalitní produkt nebo špatný produkt jiný než ten, který jste si objednali, pořiďte prosím položku a odešlete nám ji zpět do 14 dnů od přijetí. Musíte nám poslat zpět produkty v původním balení. Poté vám znovu zašleme novou položku nebo vám vrátíme peníze.

C. Chcete-li produkt vrátit jen proto, že jej nechcete, nezapomeňte, že poplatek za vrácení je na vaše náklady. musíte nám poslat zpět produkty v originálním balení a produkty by neměly být používány (očekávejte vyzkoušení). Původní poplatek za přepravu se nevrací.

D. Tato položka je vaší odpovědností, dokud se k nám nedostane. Pro vaše zájmy vám doporučujeme poslat zpět zásilku zpětně.

E.Koupené produkty nebudou opraveny, vyměněny ani vráceny zdarma, pokud budou způsobeny problémy s kvalitou způsobené lidským faktorem nebo poškozením, kterému lze předejít.

2. Chcete-li vrátit objednaný produkt, připojte prosím poznámku s následujícími informacemi :

1) Číslo objednávky

2) Kód produktu / název produktu

3) Podrobnosti o důvodu vaší výměny

4) Vrácení peněz nebo výměna jako řešení

Vrácení peněz bude připsáno pouze na původní způsob platby. Z vrácení peněz bude odečten 5% poplatek za doplnění a manipulaci. Náhrada bude odeslána až po obdržení vráceného zboží. Poté, co obdržíme váš přeladěný balík, vás budeme kontaktovat. Zpracování vrácení nebo výměny může trvat až 15 pracovních dnů od data, kdy obdržíme váš návrat.